Tekpun Çelik Hasır San Aş

Her türlü sorularınız,fiyat ve sipariş için aramanızı rica ederiz..

Hakkımızda

Tekpun çelik hasır san.aş. '' YÜKSEK KALİTE VE ÜRÜN ÇEŞİTLİLİĞİ '' anlayışı ile Paslanmaz kafes hasırı,Panel Çit,Pano Hasır Tel ve Koruma Teli üretimi yapan firmamız 10 yılı aşkın süredir hizmet vermektedir.Çevre güvenliği konusunda duyarlı yaklaşımı,kaliteli ürün yelpazesi ile kısa sürede sektörün önde gelen firmalarından olmayı başarmıştır.

Üretici firma olmanın vermiş olduğu avantajla değişik göz aralıklarında birçok yeniliğe imza atmış bulunmaktayız.Paslanmaz Hasır Tel ürün yelpazesini geniş tutarak otomobil,inşaat,sanayi ve endüstriyel alanda ihtiyaca göre farklı ebat,genişlik ve kalınlıkta üretim yapabilmekteyiz.

Müşterilerimize daha kaliteli bir hizmet verebilmek için teknolojiyi sürekli yakından takip etmekte ve yaptığımız AR-GE çalışmaları ile ürün çeşitliliğimizi her geçen gün artırmaktayız.

Müşterisine kaliteli ve güler yüzlü hizmet sunan,müşterisi ve çalışanları ile bütünleşmiş,kalitesi ve güvenilirliği ile tanınan,çevre bilinci ile düşünüp doğa ve insanı seven,yöneticileri ve tüm çalışanları görev ve sorumluluklarının bilincinde çalışan bir şirket olmaktır.

MESAJ KUTUSU

pasteknik@hotmail.com

ARAMA

Site içi arama